مربوط به تجارت

با درآمدی که شما از شعبه کسب میکنید میتوانید به راحتی از پس هزینه های زندگی شامل، خوراک پوشاک و اجاره ی خانه بر بیایید. درآمد شما برای دو نفر (مثلا شما و همسرتان) کافی می باشد.

ما قبل از افتتاح شعبه ی جدید، تبلیغات لازم را انجام میدهیم و طبق تجربه، شعبه از هفته ی اول به درآمد می رسد ولی تا به پایداری برسد حدود یک سال زمان می برد. البته با همین درآمد میتوان امورات زندگی را گذراند و نیازی به نگرانی بابت آن نیست.

شرکت اوآس کارمزد صرافی برای انتقال وجه معادل ۱۵۰ هزار یورو که حدود ۱۵۰۰۰۰۰ کرون سوئد می شود را خود متقبل می شود.

شما همچنین می توانین مبلغ سرمایه گذاری را به ریال به حساب ایرانی مدیرعامل شرکت انتقال دهید و مابقی کار ها توسط شرکت انجام میشود که کار شما راحت تر می شود و دیگر نیازی به پیدا کردن صرافی معتبر ندارید. چرا که خود ما صراف معتبر میشناسیم.

شرکت اوآس OAS یک کافی شاپ زنجیره ای هست که بیش از ۵ سال در سوئد مشغول به فعالیت هست و به خاطر کانسپت خوبی که دارن موفق شدن در این زمان کم ۴ شعبه ی دیگر در سوئد افتتاح کنند. اگر دوست دارین بیشتر راجع به این بیزنس بدونین میتونین به وبسایتشون یا اینستاگرمشون سر بزنین. 👇


اینستاگرم https://www.instagram.com/oas.sweden

وب سایت https://www.oasroastery.com

خیر، بزرگترین بخش از مبلغ سرمایه گذاری شما صرف خرید تجهیزات کافی شاپ میشه، شما لحظه ای که کافی شاپ رو تحویل میگیرین، آماده به کار هست و همه چیز از کوچکترین چیز ها مثل ظروف تا تجهیزات صنعتی مثل یخچال، اسپروساز، ظرفشویی واز قبل خریداری شده هست.

قطعا خیر! تنها خود قیمت خرید یک ملک تجاری در کشور توسعه یافته ای مثل سوئد قطعا بیشتر از ۱۵۰ هزار یورو میشه. هزینه ای که شما پرداخت میکنید فقط صرف خرید امتیاز تابلوی شرکت، سرقفلی ملک، دکوراسیون و تجهیزات کافی شاپ از جمله میز و صندلی، ظرف و ظروف، و دستگاه های صنعتی میشه و نه خود ملک.

قراردادی که برای ملک انجام میشه به صورت نامحدود هست و اینجا شبیه ایران نیست که صاحب ملک بتونه خیلی راحت مستاجر رو بیرون کنه.

در واقع شما قرار هست یک شرکت رو بخرین، معمولا برای خرید شرکت پرداخت ها به صورت یکجا انجام میشه ولی شرکت اوآس برای راحت تر کردن کار شما، پرداخت رو در چند قسط قبول میکنه که بسته به نوع شعبه در چهار یا سه مرحله پرداخت میشه.

مربوط به زندگی

قاعدتا یکی از اهداف بزرگ شرکت اوآس بالا بردن سود شعبه ها می باشد. به این منظور شرکت اوآس شهرهای متوسط رو به بزرگ را هدف قرار میدهد.
قبل از بستن قرارداد، چند شهر به شما پیشنهاد میشود و شما میتوانید یکی از آنها را انتخاب کنید. همچنین شما میتوانید شهر مورد علاقه ی خود را پیشنهاد کنید که بعد از بررسی توسط این شرکت، اگر شهر مناسبی برای این تجارت بود، شهر شما انتخاب میشود.

حدود اجاره ی خانه در شهرهایی که ما مد نظرمون هست معمولا بین ۵۰۰ تا ۸۰۰ یورو می باشد که قاعدتا شما می توانید با درآمد کافه به راحتی از پس هزینه های زندگیتون بر بیایید.

بدیهیست که اجاره در شهرهای بزرگی مثل استکهلم بیشتر می باشد.

بله شما هیچ محدودیتی در تعداد رفت و آمد هاتون به کشورهای دیگه، از جمله ایران ندارین چرا که شما پناهنده نیستین و اقامت کاری خواهید داشت.

به غیر از حق رای دادن و شرکت در انتخابات، شما از تمام امکانات کشور سوئد مانند یک شهروند سوئدی میتوانید استفاده کنین. بعد از سال پنجم و هنگامی که شهروندی سوئد رو دریافت میکنید، تمامی حقوق یک شهروند از جمله حق رای را خواهید داشت.

مربوط به ویزا

از آنجایی که برای شما از سمت شرکت اوآس شرکتی ثبت و دعوت نامه فرستاده می شود، سفارت سوئد هیچ گونه مدرکی برای تمکن مالی از شما نمی خواهد که این خود یک نکته ی مثبت برای خیلی از متقاضی ها می باشد.

هزینه های وکیل به شرح زیر می باشد.

۲۵۰۰ یورو برای سرمایه گذار بعلاوه ی مالیات
۵۰۰ یورو به ازای هر همراه بعلاوه ی مالیات (همسر یا بچه های شما)

صددرصد! وکیل ما مورد تایید اداره ی مهاجرت و certified می باشد، به این معنی که دارای مجوز رسمی از اداره ی مهاجرت هستن. ما به شما حتی این امکان رو می دهیم که اگر تمایل به همکاری با وکیل ما را نداشتید، خودتان یک وکیل معتبر معرفی کنید و با ایشان همکاری کنید.

بله، همسر و فرزندان شما هم می توانند به عنوان همراه، ویزای پیوست دریافت کنند. توجه داشته باشید که فرزندان تا ۲۱ سال سن میتوانند ازین ویزا بهره مند شوند.
 والدین یا خواهر و برادر سرمایه گذار نمیتوانند به عنوان همراه ویزا دریافت کنند.