اقامت دائم سوئد

از طریق سرمایه گذاری

اخذ شهروندی، پاسپورت و اقامت دائم سوئد از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت

فـــــقــــط در عـــــرض ۵ ســـــــــال

 سوئد جز ۵ کشور برتر دنیا از لحاظ شاخص کیفیت زندگی می باشد و حتی در برخی وبسایت ها طی نظر سنجی ها به عنوان بهترین کشور برای زندگی انتخاب شده. بنده عابد ناصری با همکاری با کافه های زنجیره ای اوآس در سوئد به شما کمک میکنم با خرید نمایندگی اقامت دائم و شهروندی خود را برای سوئد بگیرید.

یکی از بهترین مزیت های همکاری با تیم مهاجت برای اخذ اقامت سوئد این است که تمام کار ها به صورت قانونی انجام میشود و شما با گرفتن دعوت نامه ی کار، ویزای کاری برای  سوئد خواهید گرفت (بر خلاف بعضی از شرکت های مهاجرتی که فقط ویزای شنگن دریافت میکنند و شما بایستی مابقی ماجرا را در اروپا پیگیری کنید که ریسک بالایی دارد و امکان ریجکت شدن و برگشتن به ایران زیاد هستد).

همه چیز آماده ست

شما یک نمایندگی رو میگیرین، این یعنی تمام زحمات مدیریت یک فروشگاه اعم از پیدا کردن مغازه، خرید ابزار، خرید محصولات، قیمت گذاری، سیاست فروش، بازاریابی و خط کلی کسب و کار از قبل برای شما انجام شده. در یک کلام، یه کانسپ کامل و آماده.

مشاوره ی رایگان

شما فقط هزینه ی سرمایه گذاری و هزینه های ویزا و بلیط پرواز رو پرداخت میکنید. تمام مشاوره هایی که شما نیاز دارین تا از این موقعیت خوب استفاده کنین، رایگان می باشند.

بدون نیاز به زبان سوئدی

نمیخوای زبان سوئدی یاد بگیری؟ مشکلی نداره، شما میتونین فقط با زبان انگلیسی اقدام کنین. در بعضی شرایط خاص حتی میتونین بدون زبان انگلیسی هم اقدام کنین.*

فقط در ۵ سال

اخذ شهروندی و در نتیجه گذرنامه ی سوئد فقط در عرض ۵ سال. در سال چهارم میتوانید اقامت دائم سوئد را کسب کنید و سال بعدش شهروندی و گذرنامه.

شرایط اقدام

گذرنامه ی معتبر

*تسلط به زبان انگلیسی (یا سوئدی)

**سرمایه ی مورد نیاز برای خرید شعبه (۱۵۰ هزار یورو)

درآمد کافی برای شما

با این سرمایه گذاری نه تنها به راحتی راه شما به اروپا باز میشود و میتوانید پاسپورت بگیرید، بلکه میتوانید
بدون استرس از پس هزینه های زندگی خودتان و حتی همسرتان بربیایید.
این یعنی تمام هزینه های خوراک، پوشاک و اجاره ی مسکن.

مزایا در یک نگاه

هنوز کلی سوال راجع به این روش اقامت داری؟ پس اینجا کلیک کن 👇

* زبان فقط برای اداره کردن نمایندگی و ارتباط با مشتری ها نیاز است. در صورتی که شما هیچکدام از زبان ها رو صحبت نکنید، ما میتوانیم یک مدیر برای شعبه ی شما در نظر بگیریم که قاعدتا در اینصورت درآمدی برای شما نخواهد داشت و فقط گذرنامه رو دریافت میکنید.

** مبلغ صد و پنجاه هزار یورو هزینه ی خرید سرقفلی، امتیاز شعبه، لوازم و تجهیزات و دکوراسیون و دیزاین می باشد. این هزینه برای شهرهای متوسط و خوب سوئد در نظر گرفته شده، قاعدتا اگر تمایل دارید در شهری مثل استکهلم کسب نمایندگی کنید به نسبت مکان فروشگاه این هزینه ممکن است بیشتر شود.